Doplňovací volby do AS ZČU

V prosinci proběhnou doplňovací volby do akademického senátu ZČU pro volební celek FPE část akademickou a studentskou na funkční období 2018–2020.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v prosinci proběhnou doplňovací volby do akademického senátu ZČU pro volební celek FPE část akademickou a studentskou na funkční období 2018–2020. Volební komise by Vás ráda informovala o důležitých termínech.

Volby se uskuteční ve dnech 11. a 12. prosince 2019. Návrhy na kandidáty do AS ZČU jak do volební části studentů, tak do volební části akademických pracovníků můžete podávat na příslušném formuláři členům volební komise nejpozději do 22. listopadu 2019 (do 14:00).

Formulář určený k podání návrhu na kandidáty či kandidátky naleznete pod tímto odkazem.

Podrobné informace o harmonogramu voleb a činnosti volební komise naleznete zde.

Těšíme se na velký počet kandidátů a kandidátek i hojnou volební účast.

S pozdravem,

RNDr. Klára Vočadlová, Ph.D. (předsedkyně volební komise) a Mgr. Markéta Pluháčková, Ph.D. (zapisovatelka volební komise)

20.11.19