Kreativita v době krize: Video studentů pro budoucí prvňáčky

Krásné video pro budoucí prvňáčci nám poslali studenti 3. ročníku Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Děkujeme!

Ahoj všichni,
jmenuji se Honza a se svými spolužačkami jsme vytvořili video pro budoucí prvňáčky, kteří se za nynějších okolností nemohou zúčastnit zápisů do 1. třídy. Pokud máte ve svém okolí právě nějakého budoucího prvňáčka, budeme moc rádi, pokud mu video pustíte.
Na kanále Čiperný koutek budou ovšem i nadále vydávána různá videa pro prvostupňové děti. Tento projekt můžete pochopitelně podpořit odběrem, či sledováním našich sociálních sítí. Největší podporou pro nás ale bude, pokud nám náš kanál pomůžete dostat k prvostupňovým dětem.

Dobrou náladu a pozitivní energii vám všem přeje Honza a studentky 3. ročníku učitelství pro 1. stupeň ZŠ"

12.05.20