Kreativita v době krize: Řízení profesních organizací na dálku

V našem seriálu se věnujeme tomu, jak studenti a zaměstnanci fakulty vnímají současnou krizi, co během ní dělají a tvoří. Jak ukazuje text níže, lze trávit čas koronakrize opravdu různorodým způsobem.

Gabriela Klečková byla 2. dubna oficiálně uvedena do úzkého vedení celosvětové profesní organizace TESOL International Association a v roce 2021-2022 ji povede jako prezidentka. Několikadenní zasedání správní rady, které je vždy nezbytnou součástí každoroční mezinárodní konference TESOL 2020 International Convention & English Language Expo, tentokrát proběhlo online. Plánovaná konference zamřená na výuku anglického jazyka určená odborné veřejnosti z celého světa se měla konat v Denveru, USA. Asociace ji však byla kvůli šíření nemoci COVID-19 nucena zrušit, nicméně správní rada a další orgány asociace zasedaly podle plánu.

klec

16.04.20