FPE přivítala své bývalé pracovníky

V lednu a únoru se fakulty často otevírají zájemcům o studium. Fakulta pedagogická v tomto směru není výjimkou a svůj Den otevřených dveří uskutečnila v druhé polovině ledna. V tomto týdnu však otevřela své dveře ještě jednou a uvítala v prostorách budovy Klatovská tentokrát své bývalé pracovníky.

Na zhruba padesátku bývalých i současných pracovníků fakulty čekalo kromě občerstvení a povídání s kolegy z kateder i hudební překvapení. Po krátkém přivítání a úvodním slovu děkana Pavla Mentlíka vstoupili do sálku za zvuku dud a vozembouchu bratři Hradečtí, kteří za úsměvu a zpěvu přítomných uvedli několik tradičních písniček z Domažlicka. Za toto milé vystoupení děkujeme nejen účinkujícím, ale i katedře hudební výchovy a kultury. Po tomto příjemném zážitku se ale už všichni věnovali povídání, vyprávění a vzpomínání na společná léta na fakultě. Odpoledne se v dobré náladě protáhlo až do večerních hodin, veselých zážitků i vážnějších témat k diskuzím byla opravdu celá řada.

Děkujeme mnohokrát všem, kteří svou fakultu opět navštívili, a těšíme se na další společné setkání.

Michaela Voltrová

27.02.20