Možnost podávání návrhů na kandidáty pro doplňovací volby do AS ZČU

Volební komise pro doplňovací volby do AS ZČU ve studentské volební části celku FPE vyhlásila konkrétní termíny voleb a vyzývá akademickou obec k podávání návrhů na kandidáty.

Volební komise pro doplňovací volby do AS ZČU ve studentské části volebního celku FPE na svém prvním zasedání stanovila konkrétní termíny voleb takto:

• úterý 31. března 2020 od 9.00 do 15.00 hodin ve vestibulu budovy Klatovská třída 51.
  • středa 1. dubna 2020 od 9.00 do 15.00 hodin ve vestibulu budovy Veleslavínova 42.

Komise vyzývá akademickou obec ZČU k podávání návrhů na kandidáty. Návrhy je třeba odevzdat na předepsaném formuláři. Návrh musí být podán do rukou předsedy komise, kterým byl zvolen Zbyněk Filipi, prostřednictvím libovolného člena komise do pátku 13. března 2020.

Harmonogram doplňovacích voleb je přílohou zápisu.

05.03.20