Přejít k obsahu

Aktuální informace

FACEBOOK


29. 03. 2022

Kurz uchazečů a studium
Informace o kurzu uchazečů naleznete zde.


dialogy


22. 12. 2021

UEFA B licence 2022 - další info zde.
TRENÉRSKÁ KVALIFIKACE UEFA „B“ LICENCE
V rámci celoživotního vzdělávání na FPE nabízím studentům a studentkám bakalářských a magisterských studijních programů studium specializace fotbalu.


1. 12. 2021

Michal JEŽDÍK na KTV

V úterý 7. 12. 2021 v rámci výuky teorie a didaktiky sportovních her proběhne  od 9.30hod. do 11.00hod. v učebně KL 228 odborný workshop s Michalem Ježdíkem, sportovním ředitelem a vedoucím sportovně-metodického úseku České basketbalové federace.

Téma: Co se skrývá pod vedením sportovních organizací – sportovních týmů?

Přednášející patří mezi významné trenérské osobnosti a na základě vlastních hráčských a trenérských zkušeností na úrovni reprezentace dokáže konfrontovat teoretické poznatky z praxí.

V průběhu workshopu bude prostor pro otázky z pléna. 

 

Na workshop vás zve                                                                                                                   J. Votík


www.fitnessmaster.cz

Seznamte se s novými webovými stránkami mezinárodního double degree studijního programu "Pedagogika pohybové prevence" vytvořených v rámci udržitelnosti projektu "Pohybová aktivita dětí Karlovarského kraje a regionu Chemnitz v kontextu jejich celodenního režimu a úrovně motorických schopností". Tento studijní program byl akreditován v roce 2018 s dobou trvání min. 10 let. V roce 2020 ukončí studenti první absolventi tohoto prestižního studijního oboru.Z archivu....

Dobří holubi se vracejí!

Akademičtí mistři ČSR z roku 1984 se po 35 letech od vítězného utkání v Pardubicích sešli 7. 6. 2019 k rozboru utkání a doplnění iontových nápojů v restauraci U Salzmannů. Sestavu k hypotetickému utkání nominoval J. Votík s tím, že přednost měli hráči s endoprotézami.

Akademický mistr ČSR

Patička