ÚSTAV BOHEMISTIKY A KNIHOVNICTVÍ FILOZOFICKO-PRÍRODOVEDECKÉ FAKULTY

Identifikátor (ID) konference/ Идентификатор конференции: 959 0411 9011

Kód přístupu/ Password/ Код доступа: etkVR6

=========================================================

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR nabízí

hledá lektora/lektorku českého jazyka pro výuku studentů na Uralské federální univerzitě v Jekatěrinburgu, Rusko. Kandidát musí mít ukončené magisterské studium v oboru český jazyk ideálně v kombinaci s ruským jazykem (není ale podmínkou), pozice je tedy vhodná pro absolventy magisterského studia, studenty doktorského studia či studenty posledního ročníku magisterského studia, kteří budou mít v době přijímacího řízení (začátek června) již složené závěrečné zkoušky. Termín podání přihlášek je 21. 5. 2021.

Program podpory českého kulturního dědictví v zahraničí

Lektoráty českého jazyka

Tel.: (+420) 221 850 705

Mob.: (+420) 725 494 590

E-mail: zuzana.sepsova@dzs.cz

===========================================================================================

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR nabízí studium v bakalářských a magisterských studijních programech na UNIVERZITÁCH V RUSKÉ FEDERACI: podrobněji zde.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

proběhne 27. ledna 2021 online na webové stránce. Setkání s Katedrou ruského jazyka se uskuteční v místnosti STUDOVNA v časech 9:00 - 10:00 a 14:00 - 15:00.

Přijďte se podívat!!!

Režim distanční výuky

V období od 11. ledna do 21. ledna 2021 je zakázána osobní přítomnost studentů na výuce a zkouškách s výjimkou, kdy se zkoušky v jeden čas účastní nejvýše 10 osob.

Způsob zkoušení na Katedře ruského jazyka určují jednotliví vyučující.

KRF nabízí všem zájemcům z řad studentů 1. ročníku bakalářského studia tzv. Vyrovnávací kurzy z předmětů LPR a URU

Protože se tyto dva předměty jeví studentům jako obtížné, katedra nabízí kurzy, které pomohou při zvládnutí učiva uvedených předmětů.

Blížší informace u vyučujících dr. Sovákové a doc. Dzhyndzholii. Konkrétním zájemcům zašleme pozvánky.

Upozorňujeme studenty, že KRF stanovila předměty s povinnou docházkou, u nichž je vyžadována min. 70 % účast.

Jedná se o tyto předměty:

• KRF/DIDZ1
  • KRF/DIDZ2
  • KRF/DIDZ3
  • KRF/DIDZ4
  • KRF/DIDS1
  • KRF/DIDS2
  • KRF/DIDS3

Text

_____________________________________________________________________________________________